Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na "biznes": Kup pan fakturę

Utworzony przez crx, 19 stycznia 2010 r. o 14:36
Gość napisał:
Życie to nie tylko pogoń za pieniędzmi za wszelką cenę. Owszem, one są potrzebne gdyż ciężko bez nich żyć.Znacznie większą wartością w życiu człowieka jest zdrowie, miłość,przyjaźń,praca- tylko tego nie cenimy.Cieszmy się z tego co mamy. Ja NIE CHCĘ WIĘCEJ.
WLASNIE CIESZMY SIE!!!!KAZDY Z NAS MA POWÓD DO RADOSCI CZY TAK NIE JEST ŁATWIEJ ZYC????A JAK NIC NIE WYCHODZI TO ZAWSZE MOZNA LICZYC NA PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA KTÓRY ZAWSZE POMOZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szafuj słowem - przyjaźń bo ono znaczy wiele, znajomych pełno dokoła, nieliczni to przyjaciele. Życie razów nie szczędzi, kark pochylają cierpienia, ten co pomoże powstać, wart miana przyjaciela. Toczysz swój głaz pod górę, on spada prawie na szczycie, trzeba zaczynać od nowa to syzyfowe życie. Człowiek naprawdę życzliwy - nie w chwale i brzęku mamony - poda swą rękę pomocną z kawałkiem chleba na dłoni. Poda swe mocne ramię i plecy prostować pomoże, wesprze cię słowem i czynem, na nim polegać możesz. Kto szczęście z tobą podzieli i losu zawiłe koleje, tak w dobrej jak i złej dobie na pewno jest przyjacielem. Nie szafuj więc słowem - przyjaźń, bo ono znaczy zbyt wiele, znajomych pełno dokoła, - nieliczni to przyjaciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda zawarta w powyższym wpisie ma niestety odzwierciedlenie w życiu.Doświadczyłam czegoś bardzo przykrego od KOGOŚ bardzo mi bliskiego i to boli.Widocznie pomyliłam się- to nie była przyjaźń. Ale każda znajomość czegoś nas uczy- ta nauczyła mnie wiele. TAK NIGDY NIE WOLNO SZAFOWAĆ SŁOWEM PRZYJAŹŃ I PRZYJACIEL. Wszystkim ceniącym sobie prawdziwą przyjaźń dedykuję to co sama uwielbiam. Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho... Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować... Twój przyjaciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiochy !!! Jedyne określenie na stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wsiochy !!! Jedyne określenie na stan umysłu
NO COMMENT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel na dobre i złe napisał:
Prawda zawarta w powyższym wpisie ma niestety odzwierciedlenie w życiu.Doświadczyłam czegoś bardzo przykrego od KOGOŚ bardzo mi bliskiego i to boli.Widocznie pomyliłam się- to nie była przyjaźń. Ale każda znajomość czegoś nas uczy- ta nauczyła mnie wiele. TAK NIGDY NIE WOLNO SZAFOWAĆ SŁOWEM PRZYJAŹŃ I PRZYJACIEL. Wszystkim ceniącym sobie prawdziwą przyjaźń dedykuję to co sama uwielbiam. Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho... Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować... Twój przyjaciel
Bla bla bla bla. Życzliwy Przyjaciel - Jerzy Makaruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Makaruk napisał:
Bla bla bla bla. Życzliwy Przyjaciel - Jerzy Makaruk.
Frajer nie przyjaciel ble ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Frajer nie przyjaciel ble ble
Frajerzy to mi się zdaje siedzą w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Makaruk napisał:
Frajerzy to mi się zdaje siedzą w więzieniu.
Ty byś tam trafił to by cię sfrajerzyli na bank......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ggg~ napisał:
Ty byś tam trafił to by cię sfrajerzyli na bank......
Uczciwe życie gwarancją omijania więzienia, oraz nagrody w przyszłym życiu. Kto kradnie na tego wyrok padnie. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Makaruk napisał:
Frajerzy to mi się zdaje siedzą w więzieniu.
To Daczego jeszcze ciebie tam nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" napisał:
To Daczego jeszcze ciebie tam nie ma
Wiesz dlaczego bo frajer sprzedaje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... będš odpowiadać za udział w zorganizowanej grupie przestępczej za co grozi kara pozbawienia wolnoœci do lat 5? ..... za jej kierowanie, w tym wypadku odpowiedzialnoœć sięga do 10 lat pozbawienia wolnoœci? ..... również za tzw. "pranie brudnych pieniędzy”, gdzie ustawodawca przewidział karę do 8 lat pozbawienia wolnoœci? DUŻO... BARDZO DUŻO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
..... będš odpowiadać za udział w zorganizowanej grupie przestępczej za co grozi kara pozbawienia wolnoœci do lat 5? ..... za jej kierowanie, w tym wypadku odpowiedzialnoœć sięga do 10 lat pozbawienia wolnoœci? ..... również za tzw. "pranie brudnych pieniędzy”, gdzie ustawodawca przewidział karę do 8 lat pozbawienia wolnoœci? DUŻO... BARDZO DUŻO
Nie wspominajac o dlugu, ktory trzeba bedzie oddac do skrbu panstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ośle ty będziesz oddawał albo siedzał więc się odpalantuj dupku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
czy ośle ty będziesz oddawał albo siedzał więc się odpalantuj dupku
Zadziwia mnie Twoj poziom intelektualny. Tylko tyle potrafisz? Nie imponujesz nikomu na tym forum. Czy Ty w ogole wiesz o czym sie tu dyskutuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zadziwia mnie Twoj poziom intelektualny. Tylko tyle potrafisz? Nie imponujesz nikomu na tym forum. Czy Ty w ogole wiesz o czym sie tu dyskutuje?
A Ty wiesz o czym bo chyba życie Mariana i jego rodziny to jego prywatna sprawa....Zresztą szkoda waszego czasu.....On wyjdzie złapiecie nowy temat i znowu pisząc o kimś innym będziecie się podniecać...BAJKOPIS..........Marni poeci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Makaruk napisał:
Oczerniać - tłumoku ! Myślisz że jak trzymasz ze złodziejami to się załapiesz na działkę ?
no ja mysle ze lepiej ze zlodziejami jak z toba dwolicowcu, wziales swoje i dupsko mieknie, i kto tu w d*** wlazi? ciez sie tym co masz a raczej co miales bo juz nie dlugo sie tym pocieszysz... i ochrona tez ci nic nie pomoze bo oni tylko na pieniazki leca i to te ktorych nie masz... i wiedz ze wszystko ma swoj koniec a twoja d*** bedzie pekała wiecznie... i to co masz do splacenia to nie minie cie... pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Marycha napisał:
no ja mysle ze lepiej ze zlodziejami jak z toba dwolicowcu, wziales swoje i dupsko mieknie, i kto tu w d*** wlazi? ciez sie tym co masz a raczej co miales bo juz nie dlugo sie tym pocieszysz... i ochrona tez ci nic nie pomoze bo oni tylko na pieniazki leca i to te ktorych nie masz... i wiedz ze wszystko ma swoj koniec a twoja d*** bedzie pekała wiecznie... i to co masz do splacenia to nie minie cie... pzdr.
i wiedz ze sa internauci ktorzy wiedza kim jestes, a masz jeszcze kolegow ktorzy za kase pałe zrobia i to oni cie sprzedali... dziekowa im za to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Marycha napisał:
i wiedz ze sa internauci ktorzy wiedza kim jestes, a masz jeszcze kolegow ktorzy za kase pałe zrobia i to oni cie sprzedali... dziekowa im za to...
A kim ten frajer jest JERZY MAKARUK....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...